Informace

Novinky

Svítící obojek - modrý L

DS20313032

Nový produkt

Představujeme Vám Svítící obojek, díky kterému bude při nočním venčení Váš pejsek nepřehlédnutelný. Nyní už svého pejska uvidíte vždy a všude, už ho nikdy neztratíte z očí. Obojek je navíc taky bezpečnostním doplňkem, díky kterému vašeho čtyřnohého miláčka lépe uvidí i řidiči aut. Pro výrobu obojku byla zvolena LED technologie, takže má nízkou spotřebu baterií. Zdroj vám tedy vydrží dlouhou dobu a nemusíte jej neustále vyměňovat.  Rozměry produktu: Velikost XS – rozměry produktu jsou do 31 cm Velikost S – rozměry produktu jsou 39 cm Velikost M – rozměry produktu jsou 47 cm Velikost L – rozměry produktu jsou 50 cm Velikost XL – rozměry produktu jsou 62 cm Rozměr, který je uváděn za jednotlivou velikostí je jeho maximální délka, do které lze obojek natáhnout. Technická speficikace: Materiál: polyester, plast, LED světlo Napájení: Součástí balení 2x CR2016 3V Obojek lze prodlužovat nebo zkracovat Ilustrační video: 

Více informací

Skladem

140 Kč s DPH

Více informací

Představujeme Vám Svítící obojek, díky kterému bude při nočním venčení Váš pejsek nepřehlédnutelný. Nyní už svého pejska uvidíte vždy a všude, už ho nikdy neztratíte z očí. Obojek je navíc taky bezpečnostním doplňkem, díky kterému vašeho čtyřnohého miláčka lépe uvidí i řidiči aut.

Pro výrobu obojku byla zvolena LED technologie, takže má nízkou spotřebu baterií. Zdroj vám tedy vydrží dlouhou dobu a nemusíte jej neustále vyměňovat. 

Rozměry produktu:

  • Velikost XS – rozměry produktu jsou do 31 cm
  • Velikost S – rozměry produktu jsou 39 cm
  • Velikost M – rozměry produktu jsou 47 cm
  • Velikost L – rozměry produktu jsou 50 cm
  • Velikost XL – rozměry produktu jsou 62 cm

Rozměr, který je uváděn za jednotlivou velikostí je jeho maximální délka, do které lze obojek natáhnout.

Technická speficikace:

  • Materiál: polyester, plast, LED světlo
  • Napájení: Součástí balení 2x CR2016 3V
  • Obojek lze prodlužovat nebo zkracovat

Ilustrační video: 

8 dalších produktů ve stejné kategorii: