Informace

Novinky

Zažehlovací korálky sada 3000 ks - plastový box

DS62982051

Nový produkt

Zažehlovací korálky patří k zábavné činnosti, která zábavnou formou rozvíjí fantazii, jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci – učí se tak poznávat různé barvy, počítat a poznávat a rozeznávat od sebe různé geometrické útvary. Jak takový korálek vypadá?  Korálky jsou vyrobené z plastu a mají tvar trubiček. Díky barevné různorodosti korálků můžete vyrobit mnoho různých obrázků z jedné jediné šablony za pomoci kombinace různých druhů barev korálků. Jak to funguje? Korálky se skládají v mozaikách na podložky různých tvarů. Můžete je skládat buď podle předlohy, nebo podle vlastní fantazie. Po vyskládání se mozaika korálků zažehlí pomocí žehličky, která je nastavena na vysokou teplotu, přes zažehlovací papír. Korálky se tímto procesem nataví a zafixují do sebe. Korálky nemusíte pouze zažehlovat, ale můžete si je navléknout na nit jako běžné korálky. Rozměry: délka: 0,5 cm průměr: 0,5 cm Obsah balení: 3 000 ks korálků - mix barev 2x zažehlovací papír 1x návod v českém jazyce Technická specifikace: materiál: plast barva: mix barev korálků (duhové) počet korálků v balení: 3 000 ks

Více informací

Skladem

204 Kč s DPH

Více informací

Zažehlovací korálky patří k zábavné činnosti, která zábavnou formou rozvíjí fantazii, jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci – učí se tak poznávat různé barvy, počítat a poznávat a rozeznávat od sebe různé geometrické útvary.

Jak takový korálek vypadá? 

Korálky jsou vyrobené z plastu a mají tvar trubiček. Díky barevné různorodosti korálků můžete vyrobit mnoho různých obrázků z jedné jediné šablony za pomoci kombinace různých druhů barev korálků.

Jak to funguje?

Korálky se skládají v mozaikách na podložky různých tvarů. Můžete je skládat buď podle předlohy, nebo podle vlastní fantazie. Po vyskládání se mozaika korálků zažehlí pomocí žehličky, která je nastavena na vysokou teplotu, přes zažehlovací papír. Korálky se tímto procesem nataví a zafixují do sebe.

Korálky nemusíte pouze zažehlovat, ale můžete si je navléknout na nit jako běžné korálky.

Rozměry:

  • délka: 0,5 cm
  • průměr: 0,5 cm

Obsah balení:

  • 3 000 ks korálků - mix barev
  • 2x zažehlovací papír
  • 1x návod v českém jazyce

Technická specifikace:

  • materiál: plast
  • barva: mix barev korálků (duhové)
  • počet korálků v balení: 3 000 ks

30 dalších produktů ve stejné kategorii: