Hubnutí a zeštíhlující prádlo

Informace

Novinky

Zeštíhlující šaty Lipodress S/M

DS84012233

Nový produkt

Představujeme Vám Zeštíhlující šaty Lipodress, díky kterým získáte dokonalou postavu během pár vteřin.Tyto speciální šaty opticky zeštíhlí postavu. Zadeček bude nadzvednutý, stehna zpevněná a bříško stažené. Navíc Vám krásně vytvarují prsa. Zeštíhlující šaty jsou vyrobeny z velmi kvalitního prodyšného materiálu, který má vysoké zeštíhlující a tvarující účinky. Jsou pružné a skvěle se přizpůsobí Vaší postavě. Lze je také nosit jako top nebo tílko.Hlavní výhody:beze švů a zapínání – nejsou vidět pod oblečenímzpevnění, stažení a vytvarování problémových partiíVelikosti:S/M – po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 55 cmL/XL - po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 60 cm Rozměry:Rozměry produktu: 22 x 0,5 x 56 cmTechnická specifikace:Váha produktu: 108 g

Více informací

Skladem

204 Kč s DPH

Více informací

Představujeme Vám Zeštíhlující šaty Lipodress, díky kterým získáte dokonalou postavu během pár vteřin.

Tyto speciální šaty opticky zeštíhlí postavu. Zadeček bude nadzvednutý, stehna zpevněná a bříško stažené. Navíc Vám krásně vytvarují prsa.

 Zeštíhlující šaty jsou vyrobeny z velmi kvalitního prodyšného materiálu, který má vysoké zeštíhlující a tvarující účinky. Jsou pružné a skvěle se přizpůsobí Vaší postavě. Lze je také nosit jako top nebo tílko.

Hlavní výhody:

  • beze švů a zapínání – nejsou vidět pod oblečením
  • zpevnění, stažení a vytvarování problémových partií

Velikosti:

  • S/M – po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 55 cm
  • L/XL - po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 60 cm

 Rozměry:

  • Rozměry produktu: 22 x 0,5 x 56 cm

Technická specifikace:

  • Váha produktu: 108 g