Informace

Novinky

Zeštíhlující šaty Lipodress S/M

DS84012233

Nový produkt

Představujeme Vám Zeštíhlující šaty Lipodress, díky kterým získáte dokonalou postavu během pár vteřin. Tyto speciální šaty opticky zeštíhlí postavu až o 2 konfekční velikosti. Zadeček bude nadzvednutý, stehna zpevněná a bříško stažené. Navíc Vám krásně vytvarují prsa.  Zeštíhlující šaty jsou vyrobeny z velmi kvalitního prodyšného materiálu, který má vysoké zeštíhlující a tvarující účinky. Jsou pružné a skvěle se přizpůsobí Vaší postavě. Lze je také nosit jako top nebo tílko. Hlavní výhody: zmenší křivky až o 2 konfekční velikosti beze švů a zapínání – nejsou vidět pod oblečením zpevnění, stažení a vytvarování problémových partií Velikosti: S/M – po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 55 cm L/XL - po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 60 cm  Rozměry: Rozměry produktu: 22 x 0,5 x 56 cm Technická specifikace: Váha produktu: 108 g

Více informací

Skladem

204 Kč s DPH

Více informací

Představujeme Vám Zeštíhlující šaty Lipodress, díky kterým získáte dokonalou postavu během pár vteřin.

Tyto speciální šaty opticky zeštíhlí postavu až o 2 konfekční velikosti. Zadeček bude nadzvednutý, stehna zpevněná a bříško stažené. Navíc Vám krásně vytvarují prsa.

 Zeštíhlující šaty jsou vyrobeny z velmi kvalitního prodyšného materiálu, který má vysoké zeštíhlující a tvarující účinky. Jsou pružné a skvěle se přizpůsobí Vaší postavě. Lze je také nosit jako top nebo tílko.

Hlavní výhody:

  • zmenší křivky až o 2 konfekční velikosti
  • beze švů a zapínání – nejsou vidět pod oblečením
  • zpevnění, stažení a vytvarování problémových partií

Velikosti:

  • S/M – po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 55 cm
  • L/XL - po roztáhnutí obvod až 90 cm v oblasti hrudníku, ve spodní části obvod až 100 cm, délka 60 cm

 Rozměry:

  • Rozměry produktu: 22 x 0,5 x 56 cm

Technická specifikace:

  • Váha produktu: 108 g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: