Informace

Novinky

Zeštíhlující džegíny - modré - XXL

DS19399462

Nový produkt

Mezi nejpopulárnější druh oblečení určitě patří džíny. Co když máte ale oblejší křivky a do džín se prostě nevejdete? Řešením tohoto problému jsou Legíny Slim 'n Lift Caresse Jeans. Tyto pohodlné legíny jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu – známého jako jeggings. Mezi hlavní výhody určitě patří to, že se dokáží dokonale přizpůsobit jakékoliv postavě. Legíny jsou pohodlné, vyformují Vaši postavu. Zpevní Vám zadek, navíc Vaše boky a stehna v nich budou lépe vypadat. Každá žena bude v těchto kalhotách vypadat elegantně a vkusně. Balení obsahuje pouze 1 kus. Výhody: Zakryjí bříško Tvarují nohy Zvedají zadek Technická specifikace: Velikost: Univerzální Materiál: 91,9% polyester, 8,1% elastan Barva: modrá Orientační tabulka velikostí (dané rozměry se vždy můžou lišit +/- 2cm)

Více informací

Skladem

171 Kč s DPH

Více informací

Mezi nejpopulárnější druh oblečení určitě patří džíny. Co když máte ale oblejší křivky a do džín se prostě nevejdete? Řešením tohoto problému jsou Legíny Slim 'n Lift Caresse Jeans.

Tyto pohodlné legíny jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu – známého jako jeggings.

Mezi hlavní výhody určitě patří to, že se dokáží dokonale přizpůsobit jakékoliv postavě. Legíny jsou pohodlné, vyformují Vaši postavu. Zpevní Vám zadek, navíc Vaše boky a stehna v nich budou lépe vypadat.

Každá žena bude v těchto kalhotách vypadat elegantně a vkusně.

Balení obsahuje pouze 1 kus.

Výhody:

  • Zakryjí bříško
  • Tvarují nohy
  • Zvedají zadek

Technická specifikace:

  • Velikost: Univerzální
  • Materiál: 91,9% polyester, 8,1% elastan
  • Barva: modrá

Orientační tabulka velikostí (dané rozměry se vždy můžou lišit +/- 2cm)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: