Informace

Novinky

Úložný box do auta 2 ks

DS95561835

Nový produkt

Pokud se i Vám často stává, že při nástupu do auta nevíte kam odložit mobilní telefon, peněženku, klíče a mnoho dalších předmětů, máme pro Vás snadné řešení tohoto často zapeklitého problému v podobě Úložného boxu do auta. Tento šikovný pomocník se může pochlubit snadnou instalací – jednoduše ho zastrčíte mezi sedačku a středový panel. Stejně snadno box také vyndáte. Další výhodou je snadné čištění – stačí ho pouze jednoduše a vyndat a umýt mýdlovou vodou. Rozměry: Rozměry produktu: 36,5 x 11,5 x 4 cm Rozměry balení: 37 x 13 x 7 cm Technická specifikace: Barva: Černá Materiál: Plast s antibakteriální úpravou Balení obsahuje 2 kusy.

Více informací

Skladem

163 Kč s DPH

Více informací

Pokud se i Vám často stává, že při nástupu do auta nevíte kam odložit mobilní telefon, peněženku, klíče a mnoho dalších předmětů, máme pro Vás snadné řešení tohoto často zapeklitého problému v podobě Úložného boxu do auta.

Tento šikovný pomocník se může pochlubit snadnou instalací – jednoduše ho zastrčíte mezi sedačku a středový panel. Stejně snadno box také vyndáte.

Další výhodou je snadné čištění – stačí ho pouze jednoduše a vyndat a umýt mýdlovou vodou.

Rozměry:

  • Rozměry produktu: 36,5 x 11,5 x 4 cm
  • Rozměry balení: 37 x 13 x 7 cm

Technická specifikace:

  • Barva: Černá
  • Materiál: Plast s antibakteriální úpravou

Balení obsahuje 2 kusy.

26 dalších produktů ve stejné kategorii: