Výprodej

Informace

Novinky

Alkohol tester 2 Zobrazit větší

Alkohol tester 2

DS62653664

Nový produkt

Jste zodpovědný řidič? Pořiďte si Alkohol tester, spolehlivý a jednoduchý detektor pro osobní používání do Vašeho auta. Každý člověk si určitě dá rád pár piv nebo sklenku vína. S tímto testerem můžete snadno a rychle zjistit, zda-li už alkohol vyprchal a můžete řídit. Velmi praktický dárek do každého vozidla. Tento alkohol tester byl porovnáván s policejním alkohol testerem a výsledky byly téměř totožné. Je to parádní poměr ceny a kvality. Obsah balení: 1x alkohol tester Technická specifikace: Digitální displej Automatické vypínání 2x AAA alkalické baterky (nejsou součástí balení) Ilustrační video:

Více informací

Skladem

193 Kč s DPH

Více informací

Jste zodpovědný řidič? Pořiďte si Alkohol tester, spolehlivý a jednoduchý detektor pro osobní používání do Vašeho auta. Každý člověk si určitě dá rád pár piv nebo sklenku vína. S tímto testerem můžete snadno a rychle zjistit, zda-li už alkohol vyprchal a můžete řídit.

Velmi praktický dárek do každého vozidla.

Tento alkohol tester byl porovnáván s policejním alkohol testerem a výsledky byly téměř totožné. Je to parádní poměr ceny a kvality.

Obsah balení:

  • 1x alkohol tester

Technická specifikace:

  • Digitální displej
  • Automatické vypínání
  • 2x AAA alkalické baterky (nejsou součástí balení)

Ilustrační video: